biuro@finacor.com.pl

 

 

Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa zaplecze scenograficzne dostarczając przy tym niezapomnianych wrażeń z eventu przygotowanego specjalnie dla Państwa. Posiadamy doświadczenie scenograficzne nabyte, przy wielu widowiskach artystyczno – estradowych w zakresie montażu i budowy scenografii, projektowania z materiałów własnych jak i powierzonych.

Przez lata pracy na rynku współpracujemy z wieloma firmami podwykonawczmi, co pozwala zagwarantować profesjonalne i kompleksowe wykonanie scenografii, od projektu poprzez montaż ,obsługę imprezy do demontażu. 
Współpracujemy z firmą modelatorską, stolarską, ślusarską (stal i aluminium).
Scena kolista, elipsowata, trójkątna i inne dziwne kształty. Zastawki, okotarowanie oraz szycie dużych i niespotykanych powierzchni.
Wykładzina, hips, pcv i inne na scenie lub wybiegu.
Loga przestrzenne, reklama, wydruki z folii, bannery itp.
Nagłośnienie, oświetlenie, zadaszenie sceny, multimedia, kratownice itp. – to wszystko jest możliwe dzięki współpracy z firmami z którymi współpracujemy od wielu lat.
Rysunek koncepcyjny po zatwierdzeniu, wizualizacja projektu.Przygotowujemy imprezy targowe, wystawiennicze, okolicznościowe, eventy, imprezy integracyjne, pokazy mody, imprezy plenerowe z zadaszeniem, koncerty, imprezy promujące itp.

 

 

  

Podesty sceniczne, Obsługa imprez, Technika, Multimedia, Oświetlenie, Scenografia