biuro@finacor.com.pl


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-includes/functions.php on line 64

 

Podesty sceniczne, dopełnienie każdego widowiska kulturalnego. 

Wykonywane są z modułów scenicznych o wymiarach 2m x 1m i wysokości w standardzie od 20cm do 140cm na nogach regulowanych jednakże jesteśmy wstanie przygotować dla Państwa również niestandardowe wymiary dopasowując się do architektury danej lokalizacji budowy sceny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom dysponujemy możliwością wykończenia sceny w postaci wysłony oraz wykładziną w żądanym przez Państwa kolorze bądź dopełnić podłogą baletową w zależności od okoliczności wydarzenia.

Dysponujemy różnego rodzaju akcesoriami do budowy sceny w wyniku, czego jesteśmy przygotowani na najbardziej nietypowe zlecenia począwszy od schodów technicznych kończąc na różnego rodzaju platformach jezdnych pozwalających na szereg zastosowań backlinowych w scenografii oraz różnych konstrukcji równi pochyłych umożliwiającym wjazd na scenę osobom niepełnosprawnym.

W trosce o bezpieczeństwo przy znacznych wysokościach uposażamy scenę w balustradę zapewniając przy tym funkcjonalność dla użytkowników znajdujących się na scenie. 

W związku z potrzebą wynikającą z coraz bardziej zaawansowanej techniki estradowej poszerzyliśmy swoje usługi w postaci szeroko rozumianych konstrukcjach, dających możliwości ustawienia wszelkiego rodzaju sceny nie tylko małej, ale również dużej trybuny zaczynającej się już od 1,5m do 3m z rusztowań layher wykorzystywanych w przemyśle budowlanym dającym nam możliwości ustawienia wież do podwieszenia dźwięku oraz wszelkiego rodzaju staków reżyserskich. Zapraszamy do zakładki LAYHER.

 

 

                                                          Specyfikacja do pobrania             

 

 

 

Podesty sceniczne, Obsługa imprez, Technika, Multimedia,Oświetlenie, Scenografia